Jakie usługi dodatkowe oferuje drukarnia Wrocław?

Nowoczesna drukarnia to taka, która stawia na wysoką jakość świadczonych usług, śledzi trendy na rynku drukarskim i dąży do poszerzania oferty o usługi, na które jest największy popyt. Mogą to być zarówno standardowe zlecenia, czyli wydruk katalogów, ulotek czy plakatów, jak i szereg usług dodatkowych, na których wprowadzenie jeszcze nie wszystkie drukarnie się zdecydowały. Drukarnia Wrocław, która dąży do zaspokojenia rosnących potrzeb klientów, nie może narzekać na brak zleceń i nie ma trudności, by utrzymać się na rynku.

Wydruk w technologii cyfrowej

Druk cyfrowy na dobre zadomowił się w branży drukarskiej. Pozwala na pozyskanie efektownych wydruków w możliwe najkrótszym czasie, dlatego wielu klientów w ogóle nie bierze pod uwagę możliwości zrealizowania zlecenia za pomocą innej metody. Tym samym nowoczesna drukarnia Wrocław zyskuje miano drukarni cyfrowej. Oczywiście to nie oznacza braku możliwości skorzystania z metod starszych, niekiedy jest to wręcz konieczne. Nowoczesna drukarnia umiejętnie łączy klasyczne narzędzia z nowoczesnym podejściem w kwestii wydruku.

Drukarnia Wrocław – niestandardowe wydruki

Nowoczesna drukarnia przyjmuje zlecenia drogą elektroniczną, co znacznie usprawnia proces składania zamówienia i ułatwia segregowanie zleceń według rodzaju wydruku, rodzaju podłoża czy typu dokumentu. Wśród nowoczesnych wydruków, które wciąż nie zostały sklasyfikowane jako usługi standardowe, znajduje się m.in. wydruk fototapet, fotoobrazów i fotorolet. Nie każda drukarnia podejmuje się wydruku naklejek ściennych i foli samoprzylepnej.

Usługi introligatorskie, związane z przygotowaniem projektów CAD

Wśród usług niestandardowych, jakie w swojej ofercie umieszcza drukarnia Wrocław, mogą znaleźć się również: ręczne i maszynowe składanie dokumentacji, wzmacnianie brzegów taśmą, zszywanie, dziurkowanie rysunków, a także archiwizowanie danych na DVD lub CD.

Usługi dodatkowe w drukarni Wrocław

Nowoczesna drukarnia stawia na kompleksową obsługę klienta, zatem nie tylko realizuje zlecenia na podstawie gotowych projektów, ale również pomaga w opracowywaniu takich projektów, albo tworzy je od podstaw. Wśród usług dodatkowych, obok projektów graficznych, może znaleźć się również skanowanie, a także dostarczanie prac pod wskazany adres, co zdarza się najczęściej w przypadku dużych i pilnych zleceń. Należy również dodać, że w przypadku najpilniejszych zleceń drukarnia może pracować również w weekendy oraz w godzinach nocnych.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.