Zatrzymaj wspomnienia na dłużej, powracaj do nich jeszcze częściej – foto książki.

Wspomnienia są bezcenne. To prawda. Prawdą jest też to, że dzięki fotografiom możemy ponownie przeżyć magię minionych chwil niezależnie od tego czy przeglądamy zdjęcia z podróży, powracamy do ważnych czy też przełomowych dla Nas momentów (ślub) czy też pokazujemy najbliższym przyjaciołom zdjęcia naszych pociech.

Czas biegnie nieubłaganie, bez litości, nikogo nie oszczędza. Wszystko się zmienia, a w dzisiejszych czasach – wszystko przyśpieszyło jeszcze bardziej. Warto tak często jak tylko można zatrzymać się w tym szalonym wyścigu choć na moment i powrócić do chwil szczęśliwych. To uspokaja i pomaga nabrać dystansu. Stanowi też świetny „pretekst” do rozmowy, spotkania się, wspólnego przeżywania wspomnień z najbliższymi.

Fotoksiążka to jeden z najlepszych nośników wspomnień. Fenomenalny dla oglądających. Trwały, ponadczasowy i bardzo indywidualny, ale zanim przejdziemy do omówienia kilku inspiracji dla fotoksiążek, zatrzymajmy się na kwestii naszych cyfrowych albumów zdjęć.

Oczywiście, wraz z dynamicznym rozwojem dostępności technologii, staliśmy się wszyscy fotografami a ilość zdjęć, którą wykonujemy a następnie przechowujemy na naszych smartfonach czy dyskach twardych jest oszałamiająca. Wiele osób mówi o tym, że przez to fotografia straciła dla nich nieco na znaczeniu, w tym sensie że trudno i de facto rzadziej przegląda się gigabajty zdjęć, tysiące, w których są dziesiątki podobnych fotografii. Nie powracają do zdjęć tak często jak chcieliby i mogliby.

Dlatego warto wyselekcjonować te najważniejsze dla Nas i ułożyć z nich piękną historię, opowieść, wzbogaconą naszymi komentarzami, do której będziemy mogli wrócić w dowolnym momencie. Dodajmy też koniecznie, że fotoksiążka jest fantastycznym pomysłem na prezent, możemy ją zaprojektować samodzielnie lub przesłać zdjęcia z komentarzami, uwagami, zasygnalizowaniem kierunku a resztą zajmie się grafik zgodnie z naszymi sugestiami.

Fotoksiążki – jakie historie opowiadamy fotografiami?

Niezmiennie od lat ogromną popularnością cieszą się fotoksiążki ślubne, wzbogacone zdjęciami z narzeczeństwa czy oświadczyn. Je bardzo często wykonujemy z gustownymi i bardzo trwałymi oprawami, które wyśmienicie komponują się z … książkami w naszej witrynie.

Ciąża, narodziny, dzieciństwo czy wiek przedszkolny to kolejne dość często pojawiające się tematy. Pierwsza, komunia, bierzmowanie – wykonujemy je dla naszych dzieci. Podróże, wyjazdy, pierwsze wspólne wakacje, te widoki zasługują na wyjątkową oprawę.

Tak naprawdę nie ma sztywnych reguł. Tylko nasza wyobraźnia wyznacza granice fotoksiażki a więc historii, którą chcemy opowiedzieć i do której chcemy wracać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.